Haber arşivinde aramak istediğiniz kelimeyi yazınız
Woops Cafe & Restaurant
Woops Cafe & Restaurant Woops Cafe & Restaurant Woops Cafe & Restaurant Woops Cafe & Restaurant Woops Cafe & Restaurant
Next Previous
BİLGİLER   DETAYLAR   YORUMLAR

Çınarın merkezinde tüm vaktinizi değerlendirebileceğiz elit bir mekân,1000 metrekarelik alanda, terası, sigar içme alanları ve restoranı ile hizmet veriyor.  Turizm belgeli olan Woops Cafe & Restaurant sizlere güzel anılarla dolu mutlu günler vaat ediyor.

 

  • Woops ne zaman açıldı ve burayı açarken nelere dikkat ettiniz?

Yaklaşık 3-4 yıldır bu bir fiil, bu işletme bizdeydi. Zaman zaman isim değişikliği yapmamız gerekti. 4-5 ay önce bir karar aldık ve Turizm Belgesi alınabilecek şimdiki haline getirdik. Çınarın göbeğinde herkesin olmaz dediği bir nokta da bir yatırım yaptık. Terası, sigara içme alanı, 7 gün canlı müzik konsepti olan, akşam yemeklerinizi yerken aynı zamanda keyif alacağınız ve sohbet edeceğiniz bir mekân ortaya çıkarttık.  Bu mekâna 25 yıllık tecrübelerimi katarak dizayn ettim, tabii ki profesyonel tasarımcılardan yardım aldım ama konsepti tamamıyla kendi kafamızda ki şekilde tasarladık.

  • Mekân yerini seçerken aklınızda ne vardı, Çınar'da açma amacınız nedir?

Dediğim gibi zaten buranın 3-4 yıldır işletmeciliğini yapıyorduk, aynı yerde farklı bir konsept ile devam etmeye karar verdik. Her an aktif olan bir yer burası. Denizli’nin en gözde caddelerinden biri ama burada haftanın her günü canlı müzik yapan bir yer yok. Öncelikle bu yüzden burayı seçtik ve Çınara canlılık getirmek istedik.

Turizm belgeli bir mekân olduğumuz için müşterilerimiz akşam geç saatlere kadar burada kalabiliyor. Biz insanların güvenliğini düşünerek buraya özel arabaları ile gelmemelerini öneriyoruz. “Taksi ile gelin, ne kadar tutarsa yarısını biz verelim. “ diye bir öneri de bulunuyoruz.

  • Mekânınızı öne çıkaran kendinize özgü bir ürününüz var mı?

Bizi öne çıkaran kahvaltımız ve dünya mutfağımız var.  Kahvaltı da herhangi bir saat sınırı yok akşamüzeri de gelip kahvaltı yapacağım diyen birisine biz aynı tarzda masa hazırlıyoruz. Woops’u öne çıkaran bir ayrı özellik ise İnsanların her vakitlerini değerlendirebileceği bir yer olması, mekânımıza sabah kahvaltısı için, öğle ve akşam yemekleri için, özellikle öğle yemeklerinde, şehrin merkezinde olduğundan dolayı çevrede çalışan insanlar öğle aralarında buraya gelip hem yemeklerini yiyorlar hem de kafalarını dağıtıyorlar. Akşam ise saat 20.00 de canlı müziğimiz başlıyor gece 2’ye kadar devam ediyor. Kapandıktan sonra da sabaha kadar temizliği yapılıyor yeni güne hazır hale getiriliyor.

  • Haftanın 7 günü canlı müzik dediniz, belirli bir program var mı yoksa her gün aynı kişi mi sahne alıyor?

Haftanın 7 günü farklı müzik tatları sunuyoruz, şöyle açıklayayım;

Pazartesi günü türkü konsepti ile Ümit Eren

Salı-Perşembe günleri Aykan

Çarşamba günü Rohat

Cuma ve Cumartesi günleri pop ve rock tarzı ile Ferdi Solmaz

Pazar Günü ise Dünya Müzikleri ve özellikle Karadeniz Müzikleri ile SahraBand halkımızın karşısına çıkıyor. Bu sanatçılarımızın dışında özel performans sahneleri de düzenliyoruz.

Adres 15 Mayıs Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:105 Kat:2
Çalışma Saatleri sabah 08:00 - gece 02:00
Ulaşım Belediye Otobüsleri, Minübüsler
Fiyat

 
DİĞER POPÜLER İÇERİKLER
Çakmaktaş Cafe & Restaurant Çakmaktaş Cafe & Restaurant

Çamlaraltı Mahallesi Şehit Münise Özcan Cad. No: 12/A Pamukkale / DENİZLİ

Ana Sayfa - İletişim - Künye - Haftanın Mekanı - Denizli'de Bugün - Foto Galeri - Haftanın Programı - Denizlilife TV